اهداف گروه یزدپانل

یزدپانل سعی دارد در سرار کشور در بخش خرده فروشی لوازم اداری و فروشگاهی به صورت آنلاین به یک برند معتبر تبدیل شده و طی سالیان گذشته تا حد زیادی به این هدف رسیده است و بسیار قدردان مشتریان وفادار خود می باشد.

در طی این سالیان با مشقت های فراوانی در زمینه فروش آنلاین دست و پنجه نرم کردیم و خوش حالیم که هم اکنون قوی تر از قبل در حال پیشرفت هستیم.

همواره سعی کرده ایم محصولات با کیفیتی به مشتریان ارائه دهیم تا آنها بیشتر ترغیب به خرید اینترنتی کنیم و اعتماد آنها را جلب کنیم

در این فروشگاه تمامی محصولات با بهترین کیفیت بوده و توضیحات مربوط به هر محصول نیز در صفحه آن قید شده است

ما یک فروشگاه بزرگ در شهر یزد هستیم و در عین حال با استفاده از فضای وب این فرصت را پیدا کرده ایم که از تمامی شهر های ایران مشتری داشته باشیم.

چشم انداز گروه یزدپانل

در دید بلند مدت می خواهیم به برندی زبانزد در زمینه کاری خودمان تبدیل شویم و در هر کجای ایران عزیز هر شخصی بدون داشتن ترسی از خرید اینترنتی کالای مورد نیاز خود را با خیالی آسوده از ما خریداری کند و آنرا در بهترین وضعیت دریافت کند و او را از صرف زمان زیاد برای خرید یک محصول آسوده کند

از همراهی شما متشکریم

سوالات متداول شما

برای بازفرستادن کالا ابتدا با فروشگاه تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام داده و سپس آنرا از طریق پست ارسال فرمایید.

بسته به نوع محصول متفاوت بوه که در صفحه جزیئات آن محصول ذکر شده است.

هزینه های ارسال تماما به عهده مشتریان عزیز می باشد که به دوصورت پیش پرداخت و پس کرایه دریافت می شود.

برای آگاهی از گارانتی  وخدمات پس از فروش لطفا با فروشگاه تماس بگیرید.

بله شما می توانید با مرجعه به صفحه تماس با ما در بالای سایت از آدرس ما بر روی نقشه استفاده کنید و از فروشگاه ما دیدن نمایید.